Veritas Academy

VERITAS AP KURSLARI

AP COMPUTER SCIENCE

AP Computer Science; Özellikle Avrupa'da ve ABD'de ileri gelen üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik veya Makine mühendisliği veya Bilgisayar Bilimleri gibi bölümlerine kabul edilebilmek için almanız gereken bir derstir. Bu dersteki dereceniz özellikle araştırma üzerine kurulu üniversitelerde ekstra burs almanızı sağlayacaktır.

Veritas Academy olarak biz 2010'dan beri Türkiye'de Computer Science dersi veren nadir eğitim kurumlarından biriyiz. Öğretmenlerimiz; alanında uzman, müfredata hakim ve Java programı ile ilgili çokça proje yürütmüş bilgisayar mühendisleridir.

Computer Science A.

AP Computer Science dersi problem çözme ve algoritma geliştirme, nesne yönelimli programlama metodları ve veri yapılarını ele alır. Üniversitelerin 1. sınıf Bilgisayar giriş dersini kapsaması amaçlanmıştır. Bu dersi vermeniz sizi Java programı üzerinde yazılım geliştirecek seviyeye getirebilir.

images

Computer Science Principles.

Öğrencilere computer science alanının genişliğini tanıtan, üniversite giriş düzeyinde bir kurstur. Öğrenciler, algoritmalar ve programlar geliştirerek çözümleri tasarlamayı, değerlendirmeyi ve problemleri çözmek için bilgisayar bilimlerini uygulamayı öğrenirler. Öğrenciler, ayrıca bilgi işlem yeniliklerinin ve bilgisayar sistemlerinin(internet dahil) nasıl çalıştığını, potansiyel etkilerini ve etik bir bilgisayar kültürüne nasıl katkıda bulunduğunu açıklar.

images