Veritas Academy

VERITAS AP KURSLARI

AP GRUP PROGRAMIMIZ

Veritas Academy AP Grup derslerinde öğrencilerinin tüm taleplerine karşılık veriyor! AP Grup dersleri doğru ve planlı bir şekilde yapıldığında başarıya ulaştıran, öğrenciyi teşvik eden sistematik çalışmasına zemin hazırlayan özel ders türleri arasında yer almaktadır. Bire bir dersten sıkılan aynı zamanda çabuk dikkati dağılan öğrencilere grup dersleri, seviyeye uygun diğer öğrencilerle eşleştirilerek planlanır. Bununla birlikte alanında uzman hocalarımızın verdikleri geri bildirimler sayesinde öğrencilerin ders içerisindeki uyumları sürekli analiz edilir. Bire bir dersten daha fazla verim alacağı düşünülen öğrenciler için geri bildirimler doğrultusunda program değişikliğine gidilir.

Uygun öğrenci - uzman eğitmen misyonuyla hareket eden Veritas Academy, yoğun AP grup dersleri ile öğrencileri sınava en iyi şekilde hazırlamakta, düzenli deneme takibi yapmakta ve ihtiyacı olan öğrencileri ücretsiz etütler ile desteklemektedir.

images
AP GRUP DERS PROGRAMI KİŞİ SÜRE
AP Calculus AB-BC 5 30 Ders
AP Physics 1-2 5 30 Ders
AP Physics C Mechanics-Electricity&Magnetism 5 30 Ders
AP Computer Science A 5 30 Ders
AP Chemistry 5 30 Ders
AP Biology 5 30 Ders

NOT: Ders sayısı; haftada en az bir ders olmak kaydıyla sınava kadar devam eden bir süreç şeklinde belirlenmiştir. Öğrencinin grup içindeki bireysel performansı sürekli olarak takibimizde olup ihtiyaç halinde ücretsiz etütlerle takviyeler yapılmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz!