Veritas AcademyVeritas Nasıl Çalışır?

images

Veritas Akademik Danışmanlık

Veritas Akademik Danışmanlık hizmetleri vermektedir. 2003 yılında kurulmuştur. Veritas bünyesinde öncelikle öğrenciye yönelik onun ilgi alanlarına göre akademik yol haritası ve hedefler belirlenir.

Ardından hem Türkiye hemde Yurt Dışında Eğitim seçenekleri gözden geçirilir. En iyi üniversitelere yönelik akademik çalışma ve akademik başvuru süreçleri planlanır. Ardından bu programa yönelik en iyi öğretmen ve en iyi Akademik Danışmanlar ile eşleşmeler sağlanır.

images

Öğrenci Takip Platformu

Veritas Class bu kapsamda öğrenci takip platformudur. Veritas akademik danışmanlık takip süreçlerimizi deneme sınavları , eğitim raporları takip etmekteyiz. Yurt içi ve yurt dışı üniversite başvuru süreçleri takip edebilmektesiniz. Veritas Eğitim Süreçlerinde %100 öğrenci ve veli memnuniyet garantisi verilmektedir.

Veritas eğitim kurumları Türkiye'de ve Dünya'nın önde gelen üniversitelerine başvuru süreçlerini bir arada götürebilmektedir.

Türkiye üniversiteleri ile birlikte Amerika, Kanada, Almanya,Fransa başta olmak üzere Dünya'nın önde gelen üniversitelerine yönelik başvuru ve sınav programlarına yönelik hizmetleri alabilmektesiniz.

images

Veritas Öğretmen Kuruluşu

Veritas Kursları 2003 yılında Akademisyen bir kadro ile kuruldu. İlk önce Türkiye üniversitelerine yönelik hazılık kurslarımız mevcut idi. YKS sınavlarına her zaman ODTU disiplini ile hazırlamaktayız. Fakat Türkiye sınavları tek seçenekli sınavlar. YKS Sonuçları istenildiği gibi olmadığı zaman genç insanlarımız istedikleri kariyer hedeflerine ulaşamayabilmektedir.

Bu durumda da yurt dışında ideal meslek ve kariyer sunan üniversitelere hazırlanmayı Yurt içi hazırlık programlarımızın içine ekledik. Veritas Eğitim programları bu şekilde ortaya çıktı.

Yurt Dışı eğitim hizmetlerimizde diğer Yurt Dışı Eğitim Danışmanlıklarıdan faklıdır. En büyük fark ise biz Akademik Danışmanlık ile öğrencilerimize en seçkin eğitim imkanları sunmaktayız.

images

Sarah Göksoy ile Söyleşi.

Yılmayan öğrenci
Fransız Liselerinden herkesin olmaz dediğini başardı.
images

İnci Karaaslan ile Söyleşi.

Harika bir öğrenci
Princeton Üniversitesini Burslu kazandı. İnci'den öğrenilecek çok şeyimiz var.
images

Arman Aydın ile Söyleşi.

Farklılık ve Başarı
Stanford Üniversitesini
kazandı.
images

Fergan Yalım ile Söyleşi

İngiltere başvurularının detayları
Fergan, Robert Kolej'den mezun oldu ve şimdi King's College London'da.
images

Şükrü Hoca ile Başvurular

Yurtdışı başvurularda son durum
Veritas Academy kurucusu Şükrü Hoca değerlendiriyor.
images

Nilsu Çelikel ile Söyleşi

Zirveye Doğru: MIT
Nilsu, MIT'ye uzanan başarı hikayesini bizlerle paylaştı.