Veritas Academy

VERITAS YURTDIŞI DANIŞMANLIK

İTALYA'DA EĞİTİM

Bocconi Programlarımız

Türkiye den Bocconi Universitesine En Çok Öğrenci Yollayan Kurumuz; Bizim başarımızın sırrı öğrencilerimizi hazırlamamız. Pek öğrenci Bocconi girişin zor oldugunu düşünüyor. Eğer okul ortalamanız iyi ise, Bocconi Universitesinin beklentilerine uygun başvuru mektuplarınızı yazarak girebilirsiniz.

Türkiye de Bocconi Universitesini yaygınlaştıran bizim kurumumuzdur. Bizim yöntemlerimizde çalışmak var. Bocconi Universitesinin standardlarına yönelik öğrenci hazırlamak.

Bocconi Test-Alpha Test

Pek çok öğrenci sadece Bocconi Test ( Alpha Test ) ile hazırlanıyor. Ama yalnış strateji bu. Evet girilebilir. Bunun yerine onunla benzer olan ACT veya SAT sınavlarını öneriyoruz. Fakat Alpha testi Milano da yaz okulunun ardından girmek veya başvuru öncesinde işini son ana bırakan için bir seçenektir. Alpha testlerimiz ve Alpha deneme sınavlarımız ile Bocconi sınavına hazırlanabilirsiniz.

Bu testleri Türkiye de uygulamaktayız. Deneme sınavları yapmaktayız. Karar destek üzerine , matematik zekasını ölçen sınavlardır. Alpha Testlerimiz ile Bocconi sınavına etkili hazırlık.

Bocconi SAT -ACT - AP Economy - SAT Subjects Math

Daha önce belirtiğimiz gibi BocconiFakat bizim önerimiz gene SAT veya ACT çünkü üç dört sınav hakkınız var. Oysa Bocconi sınavında bir tek başarısızlık Bocconi kapılarını size kapatmaktadır. O yüzden SAT -,ACT sınavlarını öneriyoruz. Ayrıca BOCCONİ de eğtim Matematik ağırlıklıdır. SAT Subject Math ve AP Economy dersleri ile BOCCONİ şansınız artar. IB öğrencisi iseniz Bocconi de düşük ortalama ile girebilirsiniz. Ama yanında SAT veya ACT alırsanız Bocconi ye girişiniz neredeyse çok yüksektir.

Bocconi Danışmanlığımız:
  • Bocconi Universite başvuru mektuplarının yazılması
  • Bocconi Universite kabul sınavlarına hazırlık
  • Alpha Test hazırlık
  • Bocconi Universitesi'ni Bocconi'yi kazanmış öğrencilerimiz ile gezilmesi
  • Bocconi Universitesi'ne Bizzat Milano dan başvuru
  • Bocconi ye yerleşen öğrencilerimize yurt veya ev ayarlanması
  • Bocconi de okuyan öğrencilerimizden okudugunuz sürece destek ve takip.
images

Bocconi Kurslarımız; Bocconi Universitesi kendi sınavı veya SAT sınavı ile öğrenci almaktadır. Bu yüzden SAT ve Bocconi Kurs Programlarını birlikte veya ayrı ayrı alabiliriz.

DERS SAYISI ÖĞRETMEN KİŞİ SAYISI
24 Ders 7 Sınav Bogaziçi 1996 mezunu
ODTU 1994 mezunu
ODTU 2010 mezunu
Boğaziçi 2010 mezunu
3
24 Ders Bogaziçi 1996 mezunu
ODTU 1994 mezunu
ODTU 2010 mezunu
Boğaziçi 2010 mezunu
1

SAT Kurs Ders Programı Süre SAT English SAT Math
SAT Grup Üst Seviye (1400 üstü olanlar) 30 Ders 20 Ders 10 Ders
SAT Grup (Yeni Başlayanlar-Grup) 40 Saat 20 Saat 20 Saat
SAT HARD English (Yeni Başlayanlar -Grup-) 40 Saat 40 Saat
SAT Math (Yeni Başlayanlar Grup) 40 Saat 40 Saat