Veritas Academy

Veritas Kurslarımız

Veritas SAT ACT AP IB kursları 2006 yılında Şükrü Yiğit (ODTU Matematik 94) Matematik öğretmeninin liderliğinde kurulmuştur. 16 yıllık tecrübesi ile birlikte 200'den fazla öğretmen 130'dan fazla kurs çeşidi ile hizmetlerine devam etmektedir. Öğrencilerin meslek seçimlerine göre girecekleri sınavlara yönelik hizmetler veren Veritas'ta, Avrupa veya Amerika'da seçkin üniversitelerde eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için üniversite hazırlık kurslarının yanı sıra Türkiye'de eğitim için TYT-AYT Kursları, yabancı dil için İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince ve daha birçok dil kursları mevcuttur.


IB Hazırlık Programları Veritas Bünyesinde IB Dersleri, IB programı eğitim koçluk hizmetleri ve danışmanlık hizmetleri IB Examiner Ekibimiz tarafından verilmektedir.

AP Kursları Türkiye'nin en tecrübeli AP kursları alanında uzman öğretmen kadromuz tarafından verilmektedir. Her branş için başarı ve memnuniyet garantisi vermekteyiz.

SAT Kursları Veritas SAT kursları kişiye özel, yurt dışı başvuru hedeflerine yönelik çalışma programları. Farklı SAT uzmanları, Amerikalı, Ivy mezunu, SAT sınavlarında yüksek başarı göstermiş öğretmenler ile size göre dersler ve etüd dersleri.

ACT Kursları ACT kurslarımız ile ilgili tüm dersler ister grup halinde ister birebir PRACTICE MAKES PERFECT ilkesi ile ACT derslerimizin ardından sürekli deneme sınavları yapıyoruz. Geçmiş ve gerçek ACT deneme sınavları sayesinde muhteşem ACT puanlarına ulaşın

A Level A LEVEL ve O LeveL programları İngiltere'de uygulanan ders programlarıdır. Dünyada ve Türkiye'de en seçkin üniversitelerin aradığı zor programlardır. AP ve IB den çok daha zor ve çok çeşitli ders içerikleri vardır. Bu yüzden dünyadaki en seçkin programlar olarak bilinir. Cambridge ve Oxford gibi üniversitelere ayrıca Kanada ve İngiltere'de burslu eğitim avantajı sunan programlardır.

TYT-AYT KurslarıVeritas bünyesinde iddialı TYT-AYT Kursları. Bizim kurslarımız öğrenciye yönelik yapılmaktadır. Öğrencilerimizin zayıf ve güçlü yönlerini tespit edip ona göre özel program düzenliyoruz. Öğrencilerimizin sıralamalarını görmeleri için her hafta deneme sınavı yapıyoruz..

YÖS Kursları Türkiye'de eğitim almak isteyen yabancı uyruklu öğrenciler için başarı garantili YÖS Kurslarımız mevcuttur. İster birebir isterseniz grup olarak yararlanabilirsiniz.

İngilizce Dil kursları & TOEFL IELTS SAT Hazırlık kursları

Fransızca Dil kursları & DALF DELF Hazırlık kursları

Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Çince ve çok daha fazla yabancı dil için memnuniyet garantili kurslarımız