Veritas Academy

Temel Yeterlilik Testi - Alan Yeterlilik Testi

TYT-AYT KURSLARI

Başarı Garantili TYT-AYT Kurslarımız
images description

Türkiye'de iyi bir ünivetsite eğitimi almak için iyi bir üniversite sınav sonucuna ihtiyacınız vardır.

Üniversite sınavı TYT ve AYT olmak üzere iki aşamadan oluşmaktadır. TYT sınavı öğrencinin temel yeterliliğini öçmekte; AYT sınavı ise öğrencinin kendi alanındaki yeterliliğini ölçmektedir.

Üniversiteye giriş hakkı için bu iki sınav da oldukça önemlidir.

TYT ve AYT derslerimiz birebir olarak yapılmakta ve 90 dakika sürmektedir. Kurslarımızda öğrecilerimizin başarı grafiği, psikolog öğretmenlerimiz tarafından takip edilmektedir.

Hedefimiz öğrencimizi Türkiye'deki en iyi üniversitelerden birine yerleştirmektir.

Ders çalışma ve deneme programı, öğrencimizin haftalık programına ve öğrenme şekline uygun olacak şekilde planlanmaktadır. Bu doğrultuda yazın yoğunlaştırılmış bir TYT çalışma programı akabinde ise AYT çalışma programını önermekteyiz, böylelikle öğrencilerimiz konularını oldukça erken bitirmektedirler.

PRACTICE MAKES PERFECT.

Sonrasında ise sınava doğru giden yolda yalnızca Türkiye Geneli deneme sınavları ile öğrencilerimizi sınava ve en önemlisi sınav psikolojine ve ortamına hazırlamaktayız. Bu zorlu sınav sürecinde başta öğrencilerimiz olmak üzere velilerimizin de rolü oldukça büyüktür. Bu sebeple velilerimizin de öğrecinin durumunu bilmesi ve kolaylıkla takip edebilmesi için aylık olarak yaptığımız raporlama sistemimiz bulunmaktadır.

Bu rapor sistemimiz sayesinde öğrencimizin derslerdeki performansı, gelişimi ya da motivasyon kaybı gibi durumları velilerimize her ay düzenli olarak iletilmektedir.

images description
images description

BAŞARI ve MEMNUNİYET Garantili TYT-AYT Kursları.

Öğrencilerimize kurslarımızda sınav ortamını en iyi şekilde hazırlamaktayız. Ayrıca zaman ve stres yönetimini bu sayede kontrol altına alabilmeleri için çeşitli çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Yine TYT-AYT Deneme Sınavlarımız ile sürekli seviyelerini takip ediyor, zayıf noktalara yönelerek hedeflenen skora ulaşmayı kolay hale getiriyoruz.

Deneme sınavlarını her hafta değerlendirerek öğretmenlerimizin ve öğrencimizin performansını takip ediyoruz. Her ders sonunda öğretmen veriminin ölçülmesine yönelikte anket yapılıyor. Eğer öğrenci memnun kalmadıysa kesinlikle ücret alınmamaktadır.


TYT-AYT 1-1 DERS PROGRAMI Yoğun Paket Orta Seviye
Aylık Ders Sayısı 30+ Ders 20 Ders
Deneme Sınavı 30 Sınav 20 Sınav
Hedef Puan 400 üstü 300 üstü
Tüm Dersler tek kişiliktir. Grup veya tekli paketler mevcuttur.

Veritas'ta 1 ders 90 dakikadır.Ücretsiz etüd derslerimiz 1 saat sürmektedir. Yukarıdaki tüm dersler birebir size özel derslerdir. Tüm kurs programlarımızda TYT-AYT deneme sınavları ücretsizdir.

TYT-AYT Kurslarımızda tüm dersleri almak gibi bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Sadece eksik olduğunuz branşlarda da destek olmaktayız.